שאלות ותשובות

יש לכם שאלות? לנו יש תשובות! ריכזנו כאן עבורכם את התשובות לשאלות ששואלים אותנו פעם אחר פעם. יש לכם שאלות נוספות? שלחו הודעה או דברו איתנו

מהי בעצם אחסנה?

פעם אחת לפני שנים רבות היה מחסן קטן וחשוך והדלת בכניסה היתה נתקעת בגלל עומס החפצים בפנים. אחסנה היא סיפור אחר לחלוטין, שהפכה לחלק משדרוג איכות החיים בארה"ב ובאירופה ונעשית פופולרית גם בישראל. מה עוד? היינו יכולים לדבר על זה שעות
אבל זמנכם יקר אז ניתן לסרטון לתת תשובות:

אילו סוגי אחסנה יש?

בגדול יש שלושה סוגים – אחסון תכולת דירה, אחסנה בסניפים עירוניים ואחסנה בארגזים. מהם ההבדלים ואיך יודעים מה מתאים? קחו דקה ותנו לסרטון לתת תשובה >

איך יודעים איזה מחסן צריכים וכמה הוא עולה?

אנחנו מעניקים שירות חינם וללא התחייבות בטלפון. בואו נדבר ונעריך יחד מה גודל החדר שתצטרכו, כדי שתשלמו רק על מה שצריך, לא פחות ולא יותר. עכשיו ניתן לסרטון לדבר > .

איך מדברים איתכם?

איך שרוצים כי אנחנו זמינים כמעט בכל דרך. אפשר למלא פרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם. אפשר גם בוואטסאפ 052-3097988, בטלפון 073-796-8010 או במייל [email protected].

מהן שעות הפעילות?

מרבית הסניפים שלנו זמינים לכניסת לקוחות קיימים 24/7 באמצעות אפליקציה או כרטיס חכם. לשעות הפעילות המדוייקות של כל אחד מהסניפים ניתן להיכנס דרך הקישור הזה.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

אני רוצה לפנות את חדר האחסנה שלי בקרוב. מה לעשות?

אז ככה. אם אנחנו הובלנו את החפצים שלך לסניף, אז אנחנו זמינים בוואטסאפ, במייל או בשיחת טלפון כדי לתאם את ההובלה חזרה הביתה.

אם ההובלה נעשתה שלא דרכינו או שיש לך הובלה משלך, אפשר לדבר אתנו אחרי שסגרת עם המוביל את תאריך הפינוי ואז לא לשכוח לעדכן אותנו. אנחנו ניתן לך הנחיות לפינוי וייפוי כח למוביל במידת הצורך.

אני מפנה היום את חדר האחסנה שלי. מה חשוב לדעת?

דבר ראשון, תודה שבחרת לאחסן את החפצים שלך אצלנו. מקווים שהם נהנו לא פחות ממך מאיכות האירוח שלנו.

דבר שני, הנה כמה טיפים לצ'ק אאוט :)

  1. אנו מבקשים להשאיר את חדר האחסנה ריק לגמרי כמו שקיבלת אותו, בלי קרטונים ריקים ובלי חפצים שהחלטת לא לקחת. וגם לא להשאיר חפצים בשום מקום אחר בסניף או מחוץ לו.
  2. אם קיבלת מנעול חכם, נבקש להשאיר אותו תלוי על הדלת. אם קיבלת מנעול רגיל, הוא שלך כמזכרת או בשפה שלנו - סוביניר.
  3. אם קיבלת צ'יפ, נבקש להשאיר אותו בתיבה הייעודית בכניסה לסניף.
  4. חשוב להודיע לנו על הפינוי כדי שנפסיק לחייב אותך באופן מיידי. אנחנו זמינים בווטסאפ, במייל או בטלפון.

איך מקבלים חשבוניות?

בקלות. פשוט לבקש חשבוניות ע”י שליחת הודעת וואטסאפ או משלוח מייל. ניתן גם להתקשר למוקד השירות במהלך שעות הפעילות, או להתקשר ולהשאיר הודעה מחוץ לשעות הפעילות.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

איך מעדכנים אמצעי תשלום?

זה מה זה פשוט.  שולחים את הפרטים המעודכנים בהודעת וואטסאפ או במייל. ניתן גם להתקשר למוקד השירות במהלך שעות הפעילות, או להתקשר ולהשאיר הודעה מחוץ לשעות הפעילות.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

שכחתי את מספר חדר האחסנה שלי

הכל טוב, גם אנחנו שוכחים לפעמים סיסמאות למחשב או את מספר הרכב שלנו. אפשר לברר את המספר ע”י שליחת הודעת וואטסאפ, מייל או להתקשר למוקד השירות במהלך שעות הפעילות. ניתן גם להשאיר הודעה מחוץ לשעות הפעילות.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

אני מנסה להיכנס לחדר האחסנה שלי ללא הצלחה (דלת הכניסה לא נפתחת עם הציפ, המפתח לא פותח את המנעול וכו')

מיד נפתור את העניין. מה שצריך לעשות הוא לדבר איתנו דרך האינטרקום שממוקם ליד דלת הכניסה הראשית. נציג שירות יענה במהירות ויטפל בבעיה, בכל שעה משעות היממה

איבדתי את המפתח / את הצ'יפ. איך מקבלים חדש?

אין שום בעיה. תוכל להגיע לסניף בשעות הפעילות של מוקד השירות על מנת לקבל צ’יפ או מנעול חדש. אין צורך בתיאום מראש.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

איך עובד הביטוח?

הביטוח נעשה עבור כל תכולה באופן ספציפי, בהתאם לפירוט שלה ולערך של כל אחד מהחפצים. התשלום עבור הביטוח נקבע עפ"י השווי המצטבר של התכולה. אנחנו יודעים שביטוח הוא עניין מורכב לפעמים אז הכנו סרטון הסבר שיעשה את הדברים לפשוטים

איך מעדכנים את הביטוח?

על מנת לעדכן את סכום הכיסוי, יש למלא טופס ביטוח חדש עם פירוט כל הפריטים אותם ברצונך לבטח. כמובן שניתן להוסיף ולהוריד פריטים במידה הצורך.

כדאי לקחת בחשבון > אם סכום הביטוח העדכני יהיה גבוה מסכום הביטוח הראשוני, יחוייב חשבונך רטרואקטיבית על ההפרש החל מיום תחילת האחסנה. זאת, מאחר שבמקרה של נזק לא ניתן יהיה לקבוע האם הנזק התרחש לפני עדכון הביטוח או לאחריו.

אני רוצה לבקר בחדר האחסנה שלי. האם צריך לתאם את ההגעה?

מרבית הסניפים שלנו זמינים לכניסת לקוחות קיימים 24/7 באמצעות אפליקציה או כרטיס חכם, ללא צורך בתיאום מראש. לשעות הפעילות המדוייקות של כל אחד מהסניפים ניתן להיכנס דרך הקישור הזה.

אל סניפי הראל ושדי חמד ניתן להגיע בשעות הפעילות, ללא צורך בתיאום מראש.

אם האחסנה שלך היא בעגלות בסניפים חולון או פ”ת קריית אריה, נבקש  להודיע ארבע שעות מראש כדי שנוכל להכין עבורך את העגלה.

אני רוצה לעדכן מיופה כח בחשבון שלי

בשמחה. ניתן לפנות אלינו בבקשה לקבל טופס ייפויי כח ע”י שליחת הודעת וואטסאפ, מייל או להתקשר למוקד השירות במהלך שעות הפעילות. ניתן גם להשאיר הודעה מחוץ לשעות הפעילות.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

איך מתאמים סל הרמה בסניף חולון?

בקלות. בסניף חולון קיים סל הרמה, לצורך העלאת תכולות גדולות. אפשר לפנות אלינו בבקשה לתיאום ללא תשלום נוסף יום אחד לפני התאריך המבוקש ע”י שליחת הודעת וואטסאפ, מייל או להתקשר למוקד השירות במהלך שעות הפעילות. ניתן גם להשאיר הודעה מחוץ לשעות הפעילות.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

גיליתי שחדר האחסנה שלי גדול או קטן מדי. מה לעשות?

נשמח לבדוק עבורך את הזמינות של חדרי אחסנה חליפיים בסניף הרלוונטי. ניתן לפנות אלינו ע"י שליחת הודעת וואטסאפ, מייל או להתקשר למוקד השירות במהלך שעות הפעילות. ניתן גם להשאיר הודעה מחוץ לשעות הפעילות.

מוקד השירות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו’ וערבי חג בין השעות 08:00-12:30.

מחפשים אחסנה, השכרת מחסן או השכרת מחסנים? הגעתם למקום הנכון!

יש הרבה חברות אחסנה, אבל רק אביה אחסנה נותנת לכם פתרון השכרת מחסן שיתאים בדיוק בשבילכם. כחברת אחסנה הגדולה בישראל, אביה אחסנה מציעה פתרונות אחסנה מגוונים, עם אפשרות השכרת מחסנים וחדרי אחסנה בגדלים שונים, החל מ- 1 קוב. ואם נדרשת אחסנה לתכולה גדולה יחסית, ניתן לצרף השכרת מחסנים ליצירת נפח אחסנה גדול יותר.
אביה אחסנה מפעילה 13 סניפים בפריסה ארצית, שבכל אחד מהם תמצאו השכרת מחסנים במגוון רחב של גדלים. כך שאם אתם מחפשים השכרת מחסן, תוכלו למצוא אצלנו אחסנה שתתאים לכם – השכרת מחסן שקרוב אליכם לבית או השכרת מחסנים במיקום מרוחק יותר, בעלות נמוכה יותר.
הסיבות בגללן מחפשים השכרת מחסנים הן מגוונות. לעתים נדרשת השכרת מחסן בשלבים שונים של מעבר בין דירות, כשעוברים לדיור זמני ומבצעים השכרת מחסן כדי לאחסן את כל מה שלא ניתן להעביר אליו. לעתים הפתרון של השכרת מחסנים מתאים במקרים של שיפוץ בבית או יציאה לרילוקיישן. לעצים עוברים לדירה קטנה יותר, או שהבית עמוס, ופתרון של השכרת מחסן עשוי להקל על העמוס ולאפשר שמירה של חפצים שיקרים ללבכם אבל פשוט אין להם מקום בבית.
גם עסקים יכולים להפיק תועלת משירות של השכרת מחסנים. בין אם מדובר במלאי, בציוד עונתי (שמשיות בחורף, תנורי חימום בקיץ), בניירת, בכלי עבודה או בציוד נוסף שאין לו מקום בבית העסק, השכרת מחסן במרחק נסיעה קצר יכולה לחסוך עלויות לעסק. אז גם אתם בעלי עסקים קטנים, או אפילו עצמאיים, שווה לכם לשקול שירות של מחסנים להשכרה.
לפני שאתם מחליטים על השכרת מחסן, שימו לב שכדאי לבחור בחברת אחסנה שמציעה שירות ברמה גבוהה, מקפידה על תחזוקה ונקיון שוטפים וכמובן מציעה השכרת מחסנים המצויידים במערכות אבטחה ובקרה מקיפות. בנוסף לכל אלה, אביה אחסנה מציעה ביטוח תכולה מקיף, על כל צרה שלא תבוא, ולכן השכרת מחסנים באביה אחסנה נותנת לכם ראש שקט. לא בטוחים? לפני שאתם מחליטים על השכרת מחסן, אתם מוזמנים לבוא לביקור התרשמות באחד מהסניפים שלנו (בתיאום מראש) ולראות איך מתבצעת אצלנו אחסנה ולמה אנחנו מובילים את השוק של מחסנים להשכרה.
רוצים השכרת מחסן שניתן להיכנס אליו בשעה מאוחרת או בסופ”ש? מרבית הסניפים שלנו נגישים 24/7 – כאשר אתם מחליטים לבצע השכרת מחסן אצלנו, תקבלו מאיתנו כרטיס חכם וקוד סודי אישי, שבאמצעותם תוכלו לגשת לחדר אחסנה שלכם מסביב לשעון ובכל ימות השבוע.
ולא פחות חשוב – בעת ההחלטה על השכרת מחסנים, חשוב לקחת בחשבון גם שירות. כחברת אחסנה מובילה ומתקדמת, אביה אחסנה מפעילה מוקד שירות לקוחות הזמין לרשותכם באמצעות וואטסאפ, מסנג’ר, מייל וטלפון.
אז נסיים איפה שהתחלנו – אם חיפשתם השכרת מחסנים, הגעתם למקום הנכון. עם פריסה של 13 סניפים, שירות לקוחות רב-ערוצים, גישה 24/7 ברוב הסניפים של השכרת מחסנים, מערכות אבטחה, נקיון ותחזוקה ברמה גבוהה וביטוח תכולה מקיף, אם תבחרו בשירות של השכרת מחסנים אצלנו, תיהנו מרמה גבוהה של מחסנים להשכרה, מראש שקט. תשאלו את הלקוחות שלנו, הם ישמחו להעיד בעצם שכאשר מדובר על השכרת מחסנים, אביה אחסנה מעניקה את החבילה המקיפה, האיכותיות והמשתלמת ביותר.

בודק...