Box guy

אביה אחסנה

מחסנים להשכרה
בפריסה ארצית

13 סניפים.

מצאו את הסניף הקרוב אליכם >>

  רוצים הצעת מחיר?
  כמה פרטים ונחזור אליכם
  לשוחח עם יועץ אחסנה:

  להצעה מהירה היכנסו

  למחשבון האחסנה

  מתחילים לחשב כאן
  formula-bg-svg-elem
  formula-bg-svg-elem
  <p>לכל סיר יש מחסן</p>
  <p>אנחנו מארחים חפצים</p>
  בואו למצוא את הסניף הקרוב לביתכם >>
  home-video-block-svg-elem

  אביה. אחסנה נעימה.

  אילו סוגי אחסנה יש?

  formula-bg-svg-elem
  formula-bg-svg-elem
  <p>פריסת סניפים רחבה</p>
  <p>איזה מחסן להשכרה מתאים לי?</p>
  formula-bg-svg-elem
  formula-bg-svg-elem
  <p>פתוחים מסביב לשעון!</p>
  <p>אין מקדמה ודמי ביטול</p>
  <p>מבקרים לפני שמחליטים</p>
  <p>אחסנה נעימה!</p>
  לשיחה עם יועץ אחסנה: 072-245-8989

  יצירת קשר

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם תשובות לכל השאלות

   מחפשים מחסנים להשכרה? הגעתם למקום הנכון!

   כל מה שצריך לדעת על השכרת מחסנים

   השכרת מחסנים הם פתרון אידיאלי עבור לקוחות פרטיים ולקוחות עסקים, הזקוקים למקום אחסון מוגן ומאובטח עבור חפצים, ציוד או סחורה. בסניפים של אביה אחסנה ניתן לשכור מחסנים במגוון גדלים ומיקומים, כך שתוכלו למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. מחסנים קטנים הם למעשה יחידות אחסון בנפח של 1 קוב או יותר, ואילו מחסן גדול עשוי להגיע לנפח של 20 קוב ויותר. במידה ויש צורך בנפח אחסנה גדול יותר, ניתן לשכור באותו סניף מספר מחסנים, או כפי שאנו מעדיפים לקרוא להם – חדרי אחסנה.

    

   באילו מקרים צריך מחסן להשכרה?

   ישנם מספר מקרים נפוצים שבהם לקוחות פרטיים ועסקים זקוקים למחסן להשכרה. הנה כמה דוגמאות:

   • לקוחות פרטיים עשויים להזדקק למחסן להשכרה במדיה והדירה שלהם קטנה ואין להם מקום לחפצים חשובים שאינם נמצאים בשימוש יומיומי, כגון ציוד ספורט, בגדי חורף, ציוד עונתי כגון ציוד קמפינג ציוד לספורט חורף, כלי עבודה, אלבומים, ספרים, תקליטים, מזכרות וניירת.
   • עסקים קטנים עשויים להזדקק למחסן להשכרה עבור מלאי, ציוד, חומרים, ריהוט וכו’.
   • ארגונים כגון עמותות, מוסדות חינוך או חברות שירותים עשויים להזדקק למחסן להשכרה עבור ציוד, סחורה או מסמכים.

   מה היתרונות של השכרת מחסן?

    

   להשכרת מחסן יש מספר יתרונות משמעותיים, ביניהם:

   • נוחות – אביה אחסנה מפעילה סניפים בפריסה ארצית, כך שתוכלו לבחור בסניף הקרוב אליכם או בסניף מרוחק יותר, לפי הצורך. קחו בחשבון שמחיר השכרת המחסן בסניפים עירוניים יקר יותר.
   • נגישות – מרבית הסניפים של אביה אחסנה פתוחים 24/7, כך שתוכלו להיכנס למחסן מתי שתרצו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. גם בסופי שבוע, גם בחגים וגם באמצע הלילה או מוקדם בבוקר.
   • אבטחה – כל הסניפים של אביה אחסנה מאובטחים על ידי בקרת כניסה, מערכות אזעקה ומרושתים במצלמות אבטחה.
   • גמישות – ניתן לשכור מחסן לטווח קצר או לטווח ארוך, בהתאם לצרכים שלכם. יותר מכך, אתם אפילו לא צריכים להחליט מראש לכמה זמן תצטרכו אותו – תקופת המינימום להשכרת מחסן היא 30 יום, ולאחר מכן תוכלו לפנות אותו מתי שתרצו, ותשלמו בדיוק על פרק הזמן בו השתמשתם במחסן.
   • עלות – אם אתם גרים במרכז הארץ או באזורי ביקוש אחרים, ואפילו אם לא, העלות של השכרת מחסן תהיה נמוכה יותר מאשר עלות ההשכרה של חדר נוסף באותו גודל, כחלק מהדירה שלכם. אז למה לקחת דירה גדולה יותר ולשלם על “מחסן” יקר בתוך הדירה, כשאפשר לשלם הרבה פחות על מחסן חיצוני?
   • יעילות – ניתן לקבל מאיתנו, בתשלום חודשי נמוך, יחידות מדפים בגובה של כ- 2 מ’, שיעזרו לכם לעשות סדר במחסן, כך שתוכלו להגיע בקלות לכל פריט או ארגז.

   איך מבצעים השכרת מחסן?

   תהליך השכרת המחסן פשוט יותר ממה שנדמה ומורכב ממספר שלבים פשוטים:

   1. הערכת גודל המחסן שאתם צריכים – ניתן לבצע טלפונית עם אחד מיועצי האחסנה המנוסים שלנו (ללא תשלום וללא התחייבות) או עצמאית באמצעות מחשבון האחסנה שלנו.
   2. קבלת הצעת מחיר למספר סניפים ובחירה בסניף המתאים לכך ביותר מבחינת מרחק, נגישות ומחיר.
   3. מעבר על ההסכם ואישורו, לרבות סעיפי הביטוח, עליהם נרחיב בהמשך.

   מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים את השכרת המחסן?

   לפני השכרת מחסנים, חשוב לבדוק את הדברים הבאים:

   • מיקום – במידה ואתם מעריכים שתצטרכו להשתמש במחסן לעתים קרובות, חשוב שתוודאו שהמחסן ממוקם במיקום נוח עבורכם.
   • גודל – הערכת נפח המחסן הנדרש עפ”י רשימת תכולה, כדי לוודא שהמחסן הנבחר  לא גדול מדי ולא קטן מדי.
   • עלות – באה בד”כ יחד עם המיקום – ככל שהסניף במיקום מרכזי יותר, כך גם מחיר ההשכרה לקוב יהיה גבוה יותר.
   • נגישות – למרבית סניפי אביה אחסנה ניתן להיכנס 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אם זה מיותר עבורכם, אולי תבחרו בהשכרת מחסן שהגישה אליו היא רק בשעות הפעילות, וכך תוכלו לחסוך.
   • אבטחה – כל סניפי אביה אחסנה מאובטחים ע”י מערכת בקרת כניסה, מערכת אזעקה, מערכת מצלמות במעגל סגור CCTV ומחוברים למוקד צופה 24/7.
   • גמישות – בסניפי אביה תוכלו לשכור מחסן לתקופות זמן שונות, לטווח קצר או לטווח ארוך, מבלי להתחייב מראש על תקופת האחסנה – לאחר 30 ימים ראשונים, משלמים אך ורק עלך תקופת האחסנה בפועל.

   ומה לגבי הביטוח?

   חשוב מאוד! למען הסדר הטוב ועל כל צרה שלא תבוא, כל מחסן מחוייב בביטוח תכולה מקיף. את הביטוח ניתן לעשות דרכו או דרך חברת ביטוח חיצונית. גובה התשלום תלוי בערך המוצהר של התכולה המאוחסנת. כדי להקל על התהליך, אנחנו ממליצים על ערך ביטוח לכל פריט, אך ניתן לשנותו ולשלם פרמיה בהתאם. לדוגמא, אם יש לכם ספה יקרה במיוחד או מקרר משוכלל, רצוי לשלם עבורו פרמיה בהתאם. חשוב לשים לב – במקרה של נזק, הפיצוי יהיה בהתאם לערך הפריט עליו הצהרתם.

    

   כמה עולה השכרת מחסן?

   מחיר השכרת המחסן תלויה בנפח המחסן ובמיקום הסניף, ובמידה מסויימת גם בזמינות – 24/7 או שעות פתיחה סטנדרטיות. אם מנסים לשקלל את מחיר המחסן להשכרה לפי שילוב של נפח ומיקום הסניף, ניתן להגיד באופן כללי שהשכרה של מחסן מיני, שהוא למעשה יחידת אחסון קטנה, בגובה נמוך ובנפח של 1-2 קוב, המהווה תחליף ל”בוידעם” ומאפשרת אחסנה של 10-30 קרטונים או חפצים בגודל דומה, תעלה בין 135 ₪ ל- 400 ₪. השכרה של מחסנים קטנים, בנפח של 4-6 קוב, המהווה תחליף לחדר שירות ומאפשר אחסנה של 30-40 קרטונים וחפצים גדולים תעלה 210-650 ₪. השכרה של מחסן בינוני, בנפח של 7-10 קוב, שמתאים כמחסן משלים לדירה או לאחסון תכולת דירה קטנה, תעלה 300-875 ₪. השכרה של מחסן גדול, בנפח של 11-20 קוב, המתאים לאחסון תכולת דירה בינונית, תעלה 420-1,600 ₪ והשכרה של מחסן גדול מאוד (או מספר מחסנים עבור אותו לקוח), המתאים לאחסון תכולת דירה גדולה, בנפח 20 קוב ומעלה, תעלה החל מ- 32 ₪ לקוב. כל המחירים הינם ל- 30 יום.

   מחסנים להשכרה לפי נפח הם פתרון אידיאלי עבור לקוחות פרטיים ועסקיים הזקוקים למקום אחסון מסודר, בטוח ומאובטח. על ידי בדיקת הדברים החשובים לפני ביצוע השכרת מחסן, תוכלו למצוא את הפתרון המושלם עבור כל מה שאתם צריכים.

   בודק...