יחידות אחסון, שאפשר לקרוא להן גם חדרי אחסנה, הן לא רק סוג של רהיט לעיצוב הבית. יחידות אחסון חיצונית הן שטחי אחסנה סגורים ומסודרים, המאפשרים לכם להשתמש בהן לצורך אחסון תכולת דירה, אחסון רהיטים, מחסן לעסקים ולמגוון מטרות נוספות.

יחידות אחסון לשימוש ביתי נועדו לאחסנה וארגון של החפצים בבית. יחידות אחסון חיצונית, לעומת זאת, הן חדרי אחסנה סגורים ומסודרים, המאפשרים לכם להשתמש בהן כשאין מקום בבית או כשיש בצורך בשירות של אחסון תכולת דירה, אחסון רהיטים, מחסן לעסקים וכו’.

איפה אפשר למצוא יחידות אחסון להשכרה?

ניתן לשכור יחידת אחסון המתאימה לצרכים שלכם באחד ממרכזי האחסנה הקיימים בכל רחבי הארץ. אנחנו באביה אחסנה, חברת האחסנה הגדולה בישראל, מציעים 13 סניפים בפריסה ארצית. פתרונות אחסון שונים דורשים שטח שונה, בין אם מדובר על אחסון תכולת דירה או אחסון ציוד. פריסה ארצית של מחסנים להשכרה מבטיחה כי תוכלו למצוא פתרון אחסון איכותי ומותאם בסמוך למקום מגוריכם.

אם בעבר יחידות אחסון בישראל היו האנגרים ענקיים ומוזנחים, כיום ניתן למצוא יחידות אחסנה בתוך מרכזי אחסנה מודרניים, כמו אלה של אביה אחסנה, ממש כמו בארצות הברית, שם יחידות אחסון הן פתרון נפוץ הנמצא בשימוש שגרתי על ידי משקי בית רבים.

מתי צריך יחידת אחסון להשכרה?

הצורך ביחידת אחסון עולה במגוון מצבים בחיים, החל ממעבר לדירה באופן זמני עד לכניסה לדירה חדשה, ירושה של תכולת דירה ללא מקום לאחסן אותה, רילוקיישן, שיפוץ בדירה הדורש אחסון חיצוני של חפצים, מעבר לדירה קטנה יותר, צורך לפנות מקום בבית או כל נסיעה ארוכה לחו”ל המצריכה עזיבה של הדירה. מרכזי האחסנה של אביה אחסנה מחולקים לסניפים עירוניים, הכוללים יחידות אחסון קטנות יותר, החל מנפח של 1 קוב, המתאימות לאחסנה מצומצמת ולסניפים פרבריים, הכוללים יחידות אחסון גדולות יותר, אשר מתאימות גם לעסקים ולאחסון תכולת דירה.

בוחרים יחידת אחסון? חשוב לוודא בטיחות, תנאי אחסנה ונגישות

יחידות אחסון איכותיות בימינו מציעות תנאי אחסנה טובים וראויים עבור הציוד, הריהוט והחפצים שלכם. השכרה של יחידת אחסון צריך להיעשות בראש שקט. על מנת לוודא שהחפצים שלכם שמורים ובטוחים, כדאי לבדוק האם ספקית שירות האחסון מספקת אבטחה מסביב לשעון, כפי שאביה אחסנה מציעה. מצלמות אבטחה ופיקוח אנושי 24/7 הם דרישה מינימלית כאשר מדובר בחפצים האהובים עליכם, אליהם יש לכם קשר מיוחד וסנטימנטלי. כששוכרים יחידת אחסון באביה אחסנה, אפשר להיות בטוחים שהיא תהיה מסודרת, נקייה ומאווררות, על מנת לארח את החפצים שלכם בצורה האופטימלית.

הנגישות ליחידות אחסון חשובה גם היא – גם בזמן שהחפצים שלכם מתארחים ביחידת אחסון, כדאי לשמור על נגישות מרבית ויכולת לגשת לציוד המאוחסן בהתראה קצרה. במרבית הסניפים של אביה אחסנה מוצעת ללקוחות נגישות אל יחידת אחסון 24/7, באמצעות הזדהות באפליקציה או באמצעות כרטיס חכם וקוד סודי אישי. אם אתם ברילוקיישן, ניתן גם לייפות את כוחם של בני משפחה או מקורבים כדי שיוכלו לקחת עבורכם (או עבורם) דברים מתוך יחידת אחסון.

יחידת אחסון לתכולת עסק – פתרון יעיל לעסקים בינוניים וקטנים

פתיחה של עסק היא הגשמת חלום במקרים רבים, אך ניהול עסק מביא איתו אתגרים שלא פשוט להתמודד איתם ולא תמיד חושבים עליהם מראש. אחת הבעיות המרכזיות בניהול עסקים קטנים הוא שטח האחסון – בעלי עסקים קטנים שוכרים לרוב משרד או חנות קטנה, מה שלא מותיר מקום לאחסנה של ציוד עודף, מלאי מינימלי או ריהוט.

עבור עסקים כאלו, יחידת אחסון יכולה להיות פתרון פשוט ונוח, המציעה אחסון תכולת עסק במחסנים להשכרה. היתרון של יחידות אחסון הוא האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריך ולא לשלם על שטח לא מנוצל, ובנוסף – אפשרות להגדיל או להקטין את שטח ההשכרה בעתיד, לטווח קצר או ארוך, הכל לפי צרכי העסק.

מעבר לפתרון של אחסון ציוד ומלאי, השכרת יחידת אחסון עוזרת לעסק לצמוח ולגדול, בעקבות החיסכון בתפעול העסק וניהול יעיל יותר שלו, מבלי לבזבז משאבים יקרים על מחסן בסמוך לחלל המסחרי, אשר דורש בנוסף לדמי השכירות גם תשלום ארנונה עסקית.

היתרונות של יחידת אחסון לתכולת עסק

הפחתת בלאגן

עסק מורכב מציוד רב הכולל מלאי, מסמכים, ריהוט עודף ועוד. במקום שהבלאגן הזה יהיה בחדר אחורי בעסק עצמו ויקשה על התפעול, השכרת יחידת אחסון עשוי לעזור לכם להתמודד בצורה טובה

בטיחות אופטימלית

יחידות אחסון לעסקים (וגם ללקוחות פרטיים) פועלות תחת שמירה ואבטחה, כך שאפשר לאחסן בהם ציוד, מסמכים חשובים, מכשירי חשמל ומכונות (במגבלות מסויימות – לא הכל נמיתן לאחסן). כאשר מדובר במחסן ‘על הרחוב’, האבטחה מסתכמת במנעול, והנגישות עבור פורצים קלה בהרבה. מחסנים להשכרה הכוללים יחידות אחסון מודרניות, מספקים אבטחה רב שלבית, הכוללת מנעולים, כניסה מאובטחת ומוקד אבטחה צופה מסביב לשעון, יחד עם ביטוח מקיף של הציוד המאוחסן.

נוחות ונגישות

אחסון ביחידת אחסון המציעה אחסון תכולת עסק יכולים להיות נגישים וקרובים, מה שמייעל את ניהול העסק. אביה אחסנה, חברת האחסון הגדולה בישראל, מציעה 13 סניפים בפריסה ארצית, כך שתוכלו למצוא את המחסן הקרוב והנגיש ביותר לעסק שלכם.

ניהול מלאי

אם מדובר בעסק קמעונאי, יחידת אחסון היא פתרון נפלא לשמירה על מלאי מתמיד, כך שהלקוחות נהנים ממגוון, ובעל העסק לא צריך להתמודד עם בעיית מקום.

אביה מציעה יחידות אחסון שמורות, מאובטחות ונגישות, נפחי אחסון משתנים לפי צורך ובאופן גמיש, ללא התחייבות לתקופת זמן אחרי 30 ימי אחסנה. עבור מי שמחפש יחידת אחסון לתכולת עסק, ניתן להגיע לסיור באחד מסניפי אביה אחסנה (בתיאום מראש), ולבחון יחידות אחסון מתאימות.

סיכום

לסיכום, יחידת אחסון יכולה להיות פתרון מעולה, נוח ונגיש עבור מי שעובר דירה באופן זמני, עושה רילוקיישן, משפץ את הדירה וזקוק לאחסון של חדרים שלמים, או נזקק לכל סוג של אחסון חיצוני לתקופות קצרות וארוכות.

יחידת אחסון מודרנית במתחם מסודר, נקי ומאובטח, כמו בסניפים של אביה אחסנה, מציעה פתרון המתאים לכל אחד, לפי הצרכים והתקציב שלו.

בנוסף, יחידות אחסון של אביה אחסנה הן פתרון עבור עסקים קטנים ובינוניים, לשמירה על מלאי, ציוד עודף, מכונות ומסמכים, בעקבות האבטחה הקפדנית, הגמישות, ההתייעלות בניצול החלל המסחרי והחיסכון בעלויות לעומת השכרת מחסן בצמוד לעסק.

אביה אחסנה, הפועלת בתחום האחסון כבר יותר משני עשורים, מפעילה בישראל את פתרונות האחסון המודרניים המוכרים מארצות הברית ואירופה, עם פתרונות מתקדמים, מחסנים מסודרים ומאובטחים ואפשרות לקבלת ייעוץ ממומחי האחסנה של החברה כדי לשמור על ראש שקט בכל הנוגע למקום בו החפצים שלכם מתארחים.

אחסנה נעימה!