Box guy

אביה אחסנה

חבילה משולבת
הובלה ואחסנה

13 סניפים.

מצאו את הסניף הקרוב אליכם >>

  רוצים הצעת מחיר?
  כמה פרטים ונחזור אליכם
  לשוחח עם יועץ אחסנה:

  להצעה מהירה היכנסו

  למחשבון האחסנה

  מתחילים לחשב כאן
  formula-bg-svg-elem
  formula-bg-svg-elem
  <p>סגרנו לכם את כל הפינות</p>
  בואו למצוא את הסניף הקרוב לביתכם >>
  home-video-block-svg-elem

  אביה. אחסנה נעימה.

  חבילה משולבת הובלה ואחסנה

  formula-bg-svg-elem
  formula-bg-svg-elem
  <p>מתחילה בהובלה מהבית</p>
  formula-bg-svg-elem
  formula-bg-svg-elem
  <p>אצלנו הכל ידוע מראש</p>
  <p>גם את זה נעשה בשבילכם</p>
  <p>מובילים במחמאות!</p>
  לשיחה עם יועץ אחסנה: 072-245-8989

  יצירת קשר

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם תשובות לכל השאלות

   מחפשים הובלה ואחסנה? כדאי לכם לקרוא את ההמשך

   אביה אחסנה, חברת האחסנה הגדולה בישראל, מציעה לכם חבילה משולבת, הכוללת גם אחסון תכולה, גם הובלה, ואם תהיו מעוניינים בכך – גם שירותי אריזה או חבילת חומרי אריזה לשימוש עצמי. שירותי ההובלה שלנו רלוונטיים לכל סוג של אחסנה, ובעיקר אם אתם עוברים דירה, מתכננים שיפוץ או יוצאים לרילוקיישן.

   על היתרונות של לאחסן את תכולת הדירה באביה אחסנה תוכלו לקרוא בעמוד מחסנים להשכרה, ולכן נציין אותם כאן בקצרה:

   • פריסה רחבה – אביה אחסנה מפעילה סניפים בפריסה ארצית, כך שתוכלו לבחור בסניף קרוב לבית או בסניף מרוחק יותר, וכך לחסוך כסף.
   • נגישות–  מרבית הסניפים של אביה אחסנה פתוחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. גם בלילה, גם מוקדם בבוקר, גם בשבתות וגם בחגים, כך שתוכלו להיכנס למחסן מתי שתרצו.
   • אבטחה – בסניפי אביה אחסנה מותקנות מערכות בקרת כניסה, אזעקה ומצלמות אבטחה במעגל סגור (CCTV).
   • ביטוח תכולה – הביטוח שלנו מותאם לאחסנה ומקיף ביותר, כולל למקרה של רעידות אדמה.
   • גמישות  אין צורך להתחייב מראש על תקופת האחסנה. תקופת המינימום להשכרת מחסן היא 30 יום, ולאחר מכן תוכלו לפנות אותו מתי שתרצו, והתשלום יהיה על פרק הזמן בו השתמשתם במחסן בלבד.
   • חסכון – פריסת הסניפים הרחבה של אביה אחסנה מאפשרת לכם לבחור בין סניף מרכזי, שמחיר האחסנה בו יקר יותר, לסניף מרוחק יותר, בו העלות נמוכה יותר.
   • יעילות–  על מנת שתוכלו להגיע בקלות לכל חפץ במחסן, תוכלו לקבל מאיתנו תמורת תשלום חודשי נמוך, יחידות מדפים בגובה של כ- 2 מ’.

   מה היתרונות בחבילה משולבת של הובלה ואחסנה?

   אז אנחנו מקווים שהצלחנו לשכנע אתכם שכדאי לאחסן את תכולת הדירה, אבל מלבד אחסון תכולה – מה לגבי ההובלה? מה היתרון בבחירת חבילה שכוללת בנוסף לשירותי האחסנה שלנו גם הובלה, ואולי גם אריזה?

   אם יש לכם מוביל שאתם מכירים וסומכים עליו, או שקיבלתם עליו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, אנחנו ממליצים לכם לשקול בחיוב לבצע את ההובלה איתו. אבל אם לא, שווה לכם לשקול את הנקודות הבאות:

   • אחריות וביטוח – כאשר מבצעים את ההובלה למחסן איתנו, כל התכולה מבוטחת באמצעות ביטוח תכולה ייעודי מרגע שהיא יוצאת מפתח הבית שלכם ועד לרגע שהיא חוזרת לבית החדש (או המשופץ). פריט כלשהו נשבר, נשרט או ניזוק? אין בכלל ויכוח האם זה קרה בהובלה או באחסנה, כי מבחינתכם זה פשוט לא רלוונטי – תקבלו פיצוי בהתאם לערכי הביטוח שלכם.
   • סידור מקצועי של חדר האחסנה – צוותי ההובלה שלנו מיומנים בסידור של חדרי האחסנה בסניפים שלנו. בזכות הנסיון והמקצועיות, אתם יכולים רגועים שהחפצים שלכם יסודרו בצורה האופטימלית, שתשמור עליהם לאורך זמן, ובנוסף יסודרו באופן החסכוני והיעיל ביותר, שיחסוך לכם כסף. איך? כחלק מתהליך ההזמנה, אנחנו מבצעים הערכת תכולה, אבל לעתים הנפח האמיתי של התכולה שונה מההערכה – לפעמים גדול יותר ולפעמים קטן יותר. המובילים שלנו מאוד מיומנים בנושא, ולכן המובילים מודיעים לנו על השינוי, וברור המקרים יש לנו בסניפים מבחר מספיק של חדרי אחסנה בנפחים שונים על מנת לעשות את השינויים.
   • אין הפתעות ואין תשלומים נוספים – המחיר של שירותי ההובלה שלנו הם משתלמים במיוחד – אתם מוזמנים לבדוק ולהיווכח. בנוסף, כאשר מזמינים את ההובלה דרכנו, המחיר שסיכמנו הוא המחיר הסופי, חד וחלק – בלי הפתעות, בלי תוספות ובלי ויכוחים.
   • ראש שקט – אין צורך לתאם בין חברת האחסנה לבין צוות ההובלה, אנחנו דואגים להכל ומתאמים איתכם הכל בצורה מסודרת.

    

   מה כדאי לבדוק כאשר מזמינים חבילה משולבת?

   רגע לפני שאתם מזמינים חבילה משולבת הכוללת גם הובלה וגם אחסנה, ישנם מספר דברים שכדאי לשים לב אליהם. אגב, הדברים נכונים בחלקם גם למקרה שבו אתם מתכוונים להזמין את כל אחד מהשירותים בנפרד, או רק את אחד מהם. למשל, כאשר אתם מבצעים הובלה ישירה מדיה לדירה, ללא אחסנה, או כאשר אתם עצמכם אחראים לביצוע ההובלה למתחם האחסנה (לרוב זה קורה כאשר התכולה אותה נדרש להוביל ולאחסן היא קטנה יחסית).

   • המלצות – בקשו המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים שנעזרו בעבר בשירותי אחסנה והובלה.
   • מחיר – מומלץ להשוות מחירים בין חברות שונות, אבל בלי לשכוח את התמורה שאתם מקבלים. כלומר “להשוות תפוחים לתפוחים” – נפח האחסנה, תוספות אפשריות למחיר ההובלה, איכות המחסנים, אבטחה, נקיון, אבטחה, נגישות וכו’.
   • ביטוח – חשוב מאוד לוודא שהחברה בה תחברו מציעה ביטוח על התכולה שלכם, גם בהובלה וגם באחסנה. שימו לב – במידה ותבצעו את ההובלה שלא דרך חברת האחסנה, גם אם התכולה שלכם מבוטחת בזמן האחסנה, היא אינה מבוטחת בעת ההובלה אלא אם וידאתם זאת מראש עם חברת ההובלה. נזקים במהלך ההובלה זה משהו שיכול לקרות, ולכן חשוב לשים לב לנקודה הזו. כמובן שאם תבחרו בחבילה משולבת של אביה אחסנה תוכלו להיות רגועים – יש לכם ביטוח תכולה מלא, מרגע תחילת ההובלה ועד לרגע חזרת התכולה לבית החדש שלכם.
   • מיקום – למיקום הסניף יש כמובן השפעה על מחיר האחסנה. מחיר האחסנה בסניפים הממוקמים בערים (תל אביב, חולון, חיפה, פתח תקווה, ראשון לציון וכו’) יקר יותר ממחיר האחסנה בסניפים המרוחקים יותר, כגון קיבוץ הראל, יד בנימין או כוכב יאיר. אבל למיקום הסניף עשויה להיות השפעה גם על מחיר ההובלה – המובילים עשויים לדרוש תוספת מחיר על נסיעה לסניף אחסנה מרוחק יותר. אבל אם תבחרו בחבילה משולבת של אביה אחסנה, אתם יכולים להיות רגועים – על אף שמחיר האחסנה שונה בין הסניפים, מחיר ההובלה אחיד לכל הסניפים, ולא תצטרכו לשלם תוספת מחיר כשלהי על הובלה לסניף מרוחק יתר. יתרה מזו, סניפי אביה נמצאים כולם במרחק נסיעה סביר (פחות משעה בתנאי נסיעה רגילים), כך שגם במקרה בו תרצו להגיע לסניף על מנת להוציא או להכניס חפצים כלשהם לחדר האחסנה שלכם, תוכלו לעשות זאת בלי צורך לבזבז חצי יום בנסיעות.
   • נפח חדר האחסנה – באמצעות מחשבון האחסנה שלנו תוכלו להעריך את נפח התכולה הנדרש לכם. הדבר שימושי כמובן לצורך בחירה בחדר אחסנה מתאים, אבל הוא נכון במידה דומה גם להערכת עלות ההובלה. זאת, מאחר שעלות ההובלה, בדיוק כמו עלות האחסנה, נגזרת מנפח התכולה שאותה יש להעמיס על משאית ההובלה, לסדר, לפרוק ולסדר מחדש בחדר האחסנה. בקביעת מחיר ההובלה נלקחים בחשבון גם פרמטרים נוספים, כגון נגישות, הימצאה של מעלית, פריטים גדולים שאינם נכנסים למעלית וכו’, אבל הבסיס למחיר ההובלה הוא נפח התכולה. מעדיפים שנסייע לכם להעריך את נפח התכולה. אחד מיועצי האחסנה המנוסים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, בסבלנות ובאדיבות, ללא תשלום וללא התחייבות. יחד תוכלו להעריך את נפח התכולה הנדרש לכם, גם לצורך האחסנה וגם לצורך ההובלה.
   • תנאי האחסה וההובלה – בדיוק כמו שחשוב לבדוק ולוודא שמתחם האחסנה בו אתם בוחרים הוא נקי ומתוחזק ברמה נאותה, כך חשוב לוודא שהמובילים פועלים בסטנדרטים נאותים, כדי שהתכולה החשובה שלכם תישאר בדיוק באותו מצב כמו שהייתה. כמובן שאתם תבחרו בחבילה משולבת של אביה אחסנה, אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין – ההובלה תתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וכבונוס – צוותי ההובלה שלנו ידידותיים, אדיבים ושירותיים – באחריות!
   • אפשרות לשילוב אריזה – כרובד נוסף בשירות, אנחנו מציעים גם שירותי אריזה. בתוספת תשלום לא גבוהה, המובילים שלנו יארזו בקפדנות לא רק את הריהוט ומוצרי החשמל הגדולים (שירות הכלול בכל מקרה במחיר ההובלה), אלא גם יביאו איתם קרטונים וחומרי אריזה ויארזו עבורכם חפצים נוספים כגון בגדים, כלי מטבח או כל תכולה אחרת שנכנסת לקרטונים. שירותי האריזה יכולים להיות חלקיים (למשל תכולת ארונות המטבח בלבד) או מלאים, כלומר כל תכולת הבית שניתן להכניס לקרטונים. אם תבחרו באפשרות הזו, תוכלו לבצע את כל תהליך ההובלה והאחסנה “בלי לקום מהכורסא”… אולי תצטרכו לקום רק כשהמובילים ירצו להעמיס אותה.

   ומה לגבי אריזה?

   בכל מה שקשור לאריזה של החפצים שלכם לקראת אחסנה, חשוב קודם כל להבהיר שהכנה להובלה ואחסנה של פריטים גדולים, כגון ריהוט ומכשירי חשמל, מבוצעת בכל מקרה על ידי צוות ההובלה, וכלולה במחיר ההובלה. השאלה היא רק לגבי כל החפצים הקטנים יותר, אלה שנכנסים לקרטונים, ובדרך כלל מהווים את רוב תכולת הדירה – כלי בית, בגדים, כלי מטבח, ספרים, ניירת, אוספים, מזכרות ועוד ועוד. את החפצים האלה יש לארוז בקרטונים, אותם ניתן לרכוש בחנות חומרי האריזה שלנו. אתם לא חייבים כמובן לרכוש קרטונים דווקא מאיתנו, אבל אנחנו כן ממליצים להשתמש בקרטונים חדשים, שהם באופן טבעי עמידים יותר מאשר קרטונים משומשים. בחנות חומרי האריזה שלנו תוכלו למצוא חבילות חומרי אריזה בגדלים שונים, הכוללים קרטונים, סרטי דבק, גליל פצפץ ונייר אריזה. בנוסף, תוכלו לרכוש קרטונים וחומרי אריזה נוספים שלא במסגרת חבילות, והכל במחירים משתלמים ועם אפשרות משלוח מהיר עד הבית.

    

   מעדיפים להתאמץ פחות? בתשלום נוסף תוכלו לקבל מאיתנו גם שירותי אריזת קרטונים, מלאים או חלקיים. השירות כולל גם את הקרטונים עצמם וגם את שירות האריזה. ניתן לקבל שירות מלא, של אריזת כל תכולת הבית, או שירות חלקי, למשל של אריזת כלי המטבח או הבגדים בלבד.

    

   לסיכום, לא משנה אם אתם עוברים דירה, מתכננים שיפוץ או יוצאים לרילוקיישן, חבילה משולבת של הובלה ואחסנה תחסוך לכם כסף, תמנע ויכוחים והוצאות מיותרות ותבטיח את ביטוח התכולה שלכם לאורך כל הדרך. אם תוסיפו גם שירותי אריזה, תחסכו לעצמכם זמן ועבודה. ושתהיה לכם אחסנה (והובלה) נעימה!

   בודק...