קצת היסטוריה

שירות אישי בשילוב עם מחסנים הבנויים ומתוחזקים ברמה גבוהה – כך הפכה אביה לחברת האחסנה המובילה בישראל

 • 1996

  חוני אילון מזהה את הצורך בשירותי אחסנה בישראל לאחר קריאת כתבה על פופולריות ענף האחסנה האמריקאי (self storage). חוני מקים את החברה הצעירה וקורא לה, איך לא, על שם בתו הצעירה. אילון מאמין שגם לישראלים מגיע ליהנות משירותי אחסנה ברמה גבוהה, צופה ביקוש לשירות החדש ומקים את הסניף הראשון במושב מסילת ציון שבדרך לירושלים.

  כבר בתחילת הדרך מזהים באביה אחסנה את הקשר האישי שיוצרים אנשים עם חפציהם ולכן, מקפידים לכבד אותו פעמיים: גם באמצעות שירות ויחס אישי ללקוחות וגם באמצעות יחס אישי ותנאי אירוח מעולים לחפצים. התוצאה: אביה קונה את אמונם של אלפי לקוחות ועקב הביקוש הרב מעבירה את מחסניה בשנת 2000 לקיבוץ הראל הסמוך, שבו מאפשרות התשתיות את הרחבת שטח האחסנה.

 • 2009

  עשר שנים אחרי, אביה אחסנה ממשיכה להוביל את התחום, והפעם עם חבילות משולבות של אחסנה והובלה. בשנת 2012 עושה החברה קפיצת דרך ומציעה מתחמי אחסנה עירוניים תחת השם Avia City, עבור לקוחות שלא רוצים להתרחק מחפציהם האהובים. הסניפים בנויים כך שלצד חדרי האחסנה המיועדים לתכולות גדולות יחסית, יש גם תאי אחסנה קטנים, החל מגודל של 1 קוב, המיועדים לשמש כתחליף למחסן ביתי ולאחסנה של תכולות קטנות.

  חשבתם שזהו? אז שזהו שלא. כחברה שמחוברת ללקוחותיה, מציעה להם אביה גישה לסניף 24/7, ללא צורך בתיאום מראש, באמצעות כרטיס חכם וקוד סודי אישי. שיטה זו, של סניפים הזמינים מסביב לשעון, מאפשרת לשפר עוד את השירות ללקוח, והסניפים החדשים של אביה מוקמים בשיטה זו בחיפה (צ'ק פוסט), בחולון, בראשון לציון ובפתח תקווה (קריית מטלון).

 • 2015

  במקביל להתרחבות רשת הסניפים משיקה אביה את Home Box, שמשנה את שמו מאוחר יותר ל- Avia Boxes. שירות של אחסנה בארגזים עד הבית, בעלות משתלמת, המתאים במיוחד לפריטים עונתיים ולחפצים שתופסים מקום בבית ויש בהם צורך רק אחת לתקופה.

  השירות החדש מצרף לקוחות נוספים לקהילה ההולכת וגדלה של לקוחותאביה ובמקביל מוקמים סניפים עירוניים נוספים בחיפה (המפרץ) ובפתח תקווה (קריית אריה) וכמו כן סניפים פרבריים בצור יגאל, יד בנימין ושדי חמד, המיועדים בעיקר לתכולות גדולות.

  על מנת לנהל את הפעילות ההולכת וגדלה ולתת שירות מיטבי ללקוחות, מוטמעת בשנת 2015 בחברה מערכת ERP מבית Priority.

 • 2022

  גם תחום האחסנה רוכב על גל החדשנות ומציג יכולות ואפשרויות שהיו בגדר מדע בדיוני בשנת 1996. בשנת 2020 מוטמעת מערכת משולבת לשירות לקוחות במגוון ערוצים, כולל וואטסאפ ומסנג'ר.

  בשנת 2021 נוחתת אביה בלב מדינת תל אביב ומקימה סניף עירוני ברח' קרליבך, סמוך לקניון TLV. בשנת 2022 מוקמים סניפים פרבריים בכוכב יאיר ובחיפה (א.ת. מילואות). עוד בשנה זו מוטמעת מערכת CRM חדשה לשירות לקוחות מבית Sales Force ומושקת אפליקציה חדשה לניהול ובקרה של כניסת הלקוחות לסניפים.

  2022 היא גם השנה בה אביה אחסנה מרעננת ומחדשת את פניה ומציגה מיתוג רלוונטי ואטרקטיבי עם לוגו חדש תחת הרעיון הגדול "אנחנו מארחים חפצים".

  ומה הלאה? בזכות עשרות אלפי הלקוחות המרוצים, עשרות העובדים וסניפים בפריסה ארצית, ממשיכה אביה אחסנה לשמור על המאפיינים הייחודיים שאיפשרו לה לצמוח ולהפוך לחברת האחסנה הגדולה והמובילה בישראל: שירות ויחס אישי ללקוחות ויחס אישי ותנאי אירוח מעולים לחפצים בחדרי אחסנה הבנויים ומתוחזקים ברמה גבוהה.

המוטו שלנו

איכות, אמינותוהגינות בשירות.

 

ולהמשיך לפעול על מנת לספק ללקוחותינו
את סל השירותים והמתקדם ביותר בתחום

prev
next
 • למה לבחור דווקא בנו?

  הצטרפו לאלפים ברחבי הארץ שכבר נהנים משירותי האחסנה וההובלה של אביה.

  יועץ אחסנה אישי

  שמלווה אותך לאורך כל התהליך, החל משלב הפנייה הראשונה ועד לכניסה לחדר האחסנה שלך

  נגישות 24/7

  ניתן להיכנס לרוב הסניפים שלנו בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע, באמצעות אפליקציה או כרטיס חכם. וכן, יש חנייה צמודה

  פריסה ארצית

  יש לנו סניפים בכל רחבי הארץ. רוצים סניף קרוב לבית? קיבלתם. רוצים לשלם פחות ומוכנים שהחפצים שלכם יתארחו במחסן רחוק יותר? אין בעיה

  מערכות אבטחה מתקדמות

  הסניפים שלנו מרושתים במצלמות אבטחה וממוגנים ע"י מערכות בקרה, המחוברות למוקד חיצוני הפועל במשך כל שעות היממה

  יצירת קשר

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם תשובות לכל השאלות

   בודק...