דמיינו את המחסן המושלם – כל החפצים מסודרים בקופסאות לפי נושאים וכולן נגישות אליכם. אתם יכולים להתמצא בקלות ולמצוא כל מה שאתם צריכים תוך דקה או אפילו פחות. עכשיו תפסיקו לדמיין, כי כל זה אפשרי, ובהישג יד.

אם אתם מאחסנים תכולה דירה, ויש לכם צורך מועט (או שאין צורך בכלל) להכניס ולהוציא חפצים מחדר האחסנה שלכם תוך כדי תקופת האחסנה, כנראה שיחידות מדפים לא יעניינו אתכם יותר מדי. אבל אם אתם משתמשים בחדר האחסנה כתחליף או כתוספת למחסן ביתי – כדאי לכם להמשיך לקרוא, כי החל מעכשיו, אנחנו מאפשרים לכם לשכור חדר אחסנה שכולל בתוכו יחידות מדפים, שיעזרו לכם לעשות במחסן, או להוסיף יחידות כאלה למחסן הקיים שלכם.

אז למה בעצם כדאי להשתמש ביחידות מדפים?

  1. סדר וארגון – כל פריט או קופסא מסודרים בנפרד, כך שניתן לגשת אליהם ישירות ולמצוא בקלות את מה שמחפשים. אפשר גם להדביק מדבקות או אפילו לרשום בכתב יד על הקופסא באמצעות טוש מה היא מכילה, ואז זה הופך להיות ממש קל.
  2. איתור חפצים לפי נושאים – יחידות מידוף מאפשרות לכם לרכז בכל קופסא או אזור בחדר האחסנה שלכם פריטים מסוג מסויים, וכך לגשת אליהם ישירות. למשל – בגדי חורף, ניירת, מזכרות, ספרים, מכשירים אלקטרוניים, חלקי חילוף וכו’.
  3. ניצול שטח מקסימלי – אם לא משתמשים ביחידות מדפים, ובהנחה שיש לכם צורך להכניס ולהוציא חפצים מהמחסן לעתים קרובות (או לפחות מדי פעם), המשמעות היא ערימות של ארגזים על רצפת המחסן. בשימוש שוטף קשה להעמיס יותר מ-3-4 קרטונים זה על גבי זה (וגם זה הרבה), כך שגובה המחסן לא מנוצל כמעט בכלל. הוספת יחידת מדפים מאפשרת להעמיס כמות גדולה יותר של ארגזים או חפצים באותו גודל של חדר, כמעט עד גובה התקרה – גובה יחידות המדפים הוא כ- 2 מטר וגם במדף העליון ניתן לאחסן פריטים נוספים, אולי כאלה שחורגים מהגובה שמאפשר אחסנה בין מדפים, וכך להגיע עד גובה התקרה ממש.
  4. הגנה מפני נזקים – הערמת קרטונים זה על גבי זה, בפרט אם מזיזים אותם קדימה ואחורה, מחלישה אותם ועלולה לגרום נזק לתכולה שנמצאת בתוכם. הצבת הקרטונים (או הארגזים) על גבי מדפים נפרדים מונעת את זה כמובן.

עד עכשיו דיברנו על כל היתרונות של יחידות מדפים, אבל יש גם חסרון – העלות של רכישת יחידות מדפים באופן עצמאי היא גבוהה יחסית, ובנוסף צריך להוביל, להתקין ולפעמים גם לפרק אותן. בדיוק בגלל זה אנחנו מאפשרים לכם להוסיף יחידות מדפים לחדר האחסנה הקיים שלכם או לשכור חדר אחסנה הכולל יחידות מדפים במחיר נגיש ומשתלם במיוחד, שנועד לשפר את השרות שאתם מקבלים מאיתנו.

מעוניינים? דברו איתנו או שלחו הודעה ונשמח לעזור.